Firma SODESPAN świadczy usługi związane z szeroko rozumianą adaptacją wnętrz i kreowaniu ich zgodnie z najbardziej wysublimowanymi oczekiwaniami naszych klientów już od 19 lat.

Naszym Klientom oferujemy fachową i specjalistyczną pomoc w zakresie remontów, modernizacji i renowacji wnętrz, aranżacji i przebudowy pomieszczeń, adaptacji poddaszy, prac instalacyjnych oraz usuwania wszelkiego rodzaju usterek.
Dodatkowo służymy radą w doborze odpowiednich materiałów i technologii, a także podsuwamy pomysły jak zagospodarować i zaadaptować wnętrza i budynki, by wydobyć z nich niepowtarzalny charakter i piękno, oraz sprawić, by były wygodne i funkcjonalne. Realizujemy również gotowe projekty pracowni architektonicznych i biur projektowych.

Ściśle współpracujemy z projektantami o długoletnim doświadczeniu i dużymi osiągnięciami w pracach dekoratorskich i artystycznych.

Firma SODESPAN oferuje także montaż i konserwację wykładzin PCV i dywanowych. Wykładziny montujemy w każdym obiekcie użyteczności publicznej.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników dysponujących niezbędnym, profesjonalnym sprzętem do realizowania projektów w każdym pomieszczeniu i w różnych technologiach.
Czas pracy dostosowujemy do wymagań klienta.

W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie, chętnie korzystając z tych najnowocześniejszych. Za każdym jednak razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Każdemu Klientowi gwarantujemy rzetelną i uczciwą wycenę i każdorazowo udostępniamy szczegółowe kosztorysy. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.

Dewizą Firmy SODESPAN jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do kontaktu z nami

e-mail: sodespan@sodespan.pl

tel. 601 050 988

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>